Veszprém - Megyénknek fontos a turizmus
A Veszprém Megyei Turisztikai Hivatal április 11-én, pénteken turisztikai konferenciát szervez a Megyeháza Szent István termében, április 12-13-án pedig Veszprém Megyei Utazás Kiállítást a Pannon Egyetem aulájában.
Lasztovicza Jenő utalt arra, hogy Veszprém megyének rendkívül fontos az idegenforgalom, és az ehhez kapcsolódó rendezvények. A közgyűlési elnök szerint a Balaton mellett kiemelt figyelmet érdemelnek a megye más idegenforgalmi térségei is.
Veiland László, a megyei turisztikai hivatal vezetője elmondta: a konferencián a szakterület ismert hazai kiválóságai tartanak előadást az idegenforgalom aktuális kérdéseiről, feladatairól.
A hétvégi megyei utazás kiállításon 104 kiállítót várnak, minden hely elkelt. Külföldről eljön Székelyföld, Szlovákia, Málta, Lengyelország és Csehország. Az esemény díszvendége idén a Dél-alföldi régió lesz, bemutatkozik Szeged és Gyula.
Veiland László bemutatta a sajtónak legújabb kiadványaikat: az Aktív turizmus Veszprém megyében 2008, Üdülési csekkel Veszprém megyébe 2008, Veszprém megyei rendezvénynaptár 2008 című kiadványokat.
A megyei turisztikai hivatal ebben az esztendőben 15 hazai és külföldi kiállításon való részvétellel számol.
A Magyar Turizmus Zrt. megbízásából Oslóban, illetve Antwerpenben a Közép-dunántúli Regionális marketing Igazgatóság képviseletében jelentek meg szakembereikkel.
vpmegye.hu
Veszprém linkajánló: veszpremlink.mconet.biz
Küldjön egy képeslapot ismerősének Veszprém városról!
Szólj hozzá a Veszprém fórumon: Veszprém - Megyénknek fontos a turizmus
A hír támogatója:
Weblap gyártás, Honlap készítés, Weblap menedzselés.
Pl.:Klíma DVD Hotel Autó Ingatlan Egészség Számítógép Kereső optimalizálás
Minden ami Internet -> MCOnet International - Magyarország: www.mconet.biz; www.mconet.hu