Veszprém - Elfogadta a közgyűlés a költségvetést
21 381 823 ezer forint bevétel mellett 22 134 254 ezer forint kiadással és 752 431 ezer forint hiánnyal számol ebben az esztendőben a Veszprém megyei önkormányzat. Erről döntöttek a február 21-i, csütörtöki közgyűlésen a képviselők. Működésre idén 15 milliárdot fordítanak, hat milliárd forint céltartalékba került.
A harmincegy napirendi pont keretében a közgyűlésen döntés született a zirci egészségügyi szakellátó intézményi társulás létrehozásáról. A képviselők módosították a Veszprém megyei települési önkormányzatok fejlesztési célú pályázatait segítő pályázati önerő kiegészítő keret, valamint a megyei pályázati keret létrehozásáról és felhasználásának rendjéről szóló rendeletet. Jóváhagyták a társadalmi infastruktúra operatív program keretében meghírdetett pályázatok benyújtását, és döntöttek az Öveges József Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium fűtéskorszerűsítéséről.
A megjelentek elfogadtak több beszámolót, egyebek mellett az Esélyek Házáról, és a megyei fenntartású középiskolák körében végzett lehangoló eredményű szűrővizsgálatról.
vpmegye.hu
Veszprém linkajánló: veszpremlink.mconet.biz
Küldjön egy képeslapot ismerősének Veszprém városról!
Szólj hozzá a Veszprém fórumon: Veszprém - Elfogadta a közgyűlés a költségvetést
A hír támogatója:
Weblap gyártás, Honlap készítés, Weblap menedzselés.
Pl.:Klíma DVD Hotel Autó Ingatlan Egészség Számítógép Kereső optimalizálás
Minden ami Internet -> MCOnet International - Magyarország: www.mconet.biz; www.mconet.hu