65 új munkahely Veszprémben

Veszprémben 2012.május 25-én az Unilever Magyarország veszprémi jégkrémgyárában átadta új hűtőházát, amely 2,2 milliárdból jött létre.

polgarmester-nagyobb-jo_20120529180202_15.jpg



A beruházáshoz az Unilever az Új Széchenyi Terv Közép-Dunántúli Operatív Program keretén belül nyert el 558 millió forintos támogatást.

Porga Gyula, Veszprém város polgármestere a 20 éves vállalat sikertörténetéről beszélt, mely társaság évről évre egyre dinamikusabban fejlődik. Ezt követően méltatta az Unilever munkahelymegőrző és -teremtő munkáját, valamint kiemelte: a város költségvetéséhez is jelentősen hozzájárulnak.

Európa egyik legkorszerűbb nagy kapacitású hűtőházának beruházása pozitív hatással lesz a helyi munkaerő-foglalkoztatásra, mivel a fejlesztés során 65 fő számára létesül munkahely - adta hírül a vehír.hu.

Forrás: veszprem.hu