Hargita-MKB ma Miskolcon

"A férfi kézilabda NB I második fordulójában ma 18 órakor Miskolcon a Hargita KC ellen játszik az MKB VKC.
Az előző pontvadászatban az őszi idény első és utolsó fordulójában csapott össze a két gárda. Tavaly szeptember 9-én Solymáron (akkor még ott játszott a Hargita) nehezen melegedett játékba a bajnok, és a szünetben csak 17:15-re vezetett. Aztán a második félidőben nagy sebességre kapcsoltak a veszprémiek, és végül 36:26 arányú győzelmet arattak. A Fotex KCV (akkor ez volt a vendégcsapat neve) győzelméhez Lazarov 10 (3), Pérez 7, Eklemovic 5 (2), Gulyás 4, Pásztor 3, Zsigmond 2, Buday 2 (1), Iváncsik, Gál és Kertész 1-1 góllal járult hozzá. December 17-én a veszprémiek hengereltek a Március 15. utcai sportcsarnokban. Már az első játékrész után 17(!) gól volt a hazaiak előnye, akik meg sem álltak félszáz találatig. A Hargita az egész meccsen annyi gólt lőtt, amennyit a fotexesek az első félidőben." www.veszprem.hu/vvirtual