

- Veszprém testvérvárosánál vendégeskedett
- Ven Csia-pao a közös szabadkereskedelmi övezet létrehozásáról tárgyalt
- Uniós finanszírozással megvalósuló beruházási projekteket ellenőrzött az ÁSZ
- Fal állta útját a betörőknek
- 2002 óta van saját épülete a színháznak, a magyar színjátszásnak

Dr. Giczi Róbert rendőrezredes által beadott jelentéshez több képviselőnek is volt kérdése. Szóba került a térfigyelő kamerák telepítésének helyzete, rendőrségi szolgálati lakások építésének ügye, új rendőrőrs építése. Felmerült, hogy nem volt túlzott-e a rendőri megjelenés az okmányirodánál lévő korrupciós ügyben.
A lopások száma csökkent, számos betörőbandát lepleztek le. Az elkövetők többsége nem a megyéből van, hanem más megyékből jönnek, ennek egyik oka talán a munkanélküliségben keresendő. A közlekedés területén a sérüléses balesetek számának csökkenéséről tudtak beszámolni. Kevesebb volt az ittasan elkövetett balesetek száma is.
A képviselők elé terjesztett anyag számokkal illusztrálta Veszprém közbiztonsági helyzetét. A képviselő alapvetően elégedettek voltak a rendőrség muinkájával.
Szólj hozzá a Veszprém fórumon: A közbiztonság helyzete
MCOnet 2001- 2012. - Minden jog fenntartva - Copyright - www.mconet.hu
International
www.mconet.biz





